Główna treść strony Aktualności

Tymczasowy Punkt Szczepień w serockim ratuszu- zapraszamy w każdą lipcową sobotę!

Tymczasowy Punkt Szczepień w serockim ratuszu - zaprasza w każdą lipcową sobotę!
Tymczasowy Punkt Szczepień przeciwko Covid -19 w Serocku będzie funkcjonował w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Serocku, przy ul. Rynek 21 w każdą sobotę lipca – 10, 17, 24, 31. 07. 2021 r. w godz. 8.00 do 13.00.

Tymczasowy Punkt Szczepień znajduje się w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Serocku, przy ul. Rynek 21, na parterze. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaszczepienie się przeciwko COVID-19, w każdą sobotę lipca – 10, 17, 24 oraz 31. 07. 2021 r.  w godz. 8.00 do 13.00. Opiekę medyczną w nim zapewni Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Serocku. Każda osoba, która w tym czasie zgłosi się do punktu, będzie mogła zaszczepić się bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Nowo powstały punkt szczepień wyposażony jest w odpowiednią infrastrukturę organizacyjno-techniczną zgodną z wymogami Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Do dyspozycji pacjentów jest stanowisko obsługiwane przez wykwalifikowany personel medyczny Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowtnej w Serocku. Pacjenci przyjmowani będą w nim przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

W dniu 10 lipca 2021 r. szczepienia będą realizowane szczepionką firmy Pfizer oraz

Johnson&Johnson (osoby wyłącznie powyżej 18. roku życia)

Z myślą o najmłodszych pacjentach w wieku 12-15 lat, przez cały czas dostępny będzie lekarz udzielający kwalifikacji lekarskiej. Podczas szczepienia dzieci przeciw COVID-19 konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego, który wyrazi zgodę na szczepienie.

Uruchamianie tymczasowych punktów szczepień w Polsce ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego.

Tymczasowy Punkt Szczepień w serockim ratuszu zorganizowanym został przez Urząd Miasta i Gminy w Serocku przy współpracy z Samodzielnego Publicznego Zakladu Opieki Zdrowotnej w Serocku.

Więcej informacji: https://www.serock.pl/4069,2021-rok?tresc=25707
# Szczepimy się w gminie Serock

wstecz

Powrót do topu strony