Główna treść strony Aktualności

Koronawirus - organizacja pracy przychodni

W tym trudnym dla nas czasie w celu minimalizacji ryzyka transmisji COVID-19 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki  Zdrowotnej w Serocku wprowadza istotne zmiany w organizacji pracy przychodni:  

 1. Udzielamy świadczeń w postaci teleporad w zakresach lekarza POZ, pielęgniarki POZ i położnej POZ od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00.
 2. Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00 W najbliższym czasie z osobistych konsultacji lekarskich prosimy korzystać wyłącznie w pilnych przypadkach. Osoby, które potrzebują kontaktu bezpośredniego z lekarzem, mogą umówić się na wizytę telefonicznie w godz. 7.00 – 19.00. Pacjenci przyjmowani są na bieżąco. Nie ma możliwości zapisania się do lekarza z wyprzedzeniem kilkudniowym z powodu bardzo dynamicznej sytuacji.                                                            

Zamawianie e-recept na leki stałe odbywa się drogą elektroniczną – strona internetowa www.zdrowie.serock.pl lub telefonicznie.

 1. Punkt pobrań jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 9.45.
 2. Badania USG zostają  odwołane.
 3. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna w zakresie ginekologii i położnictwa- świadczenia udzielane są w postaci teleporad:

        Poniedziałek w godzinach 16.00 – 19.00, Środa w godzinach 16.00 – 19.00, Piątek w godzinach 8.00 – 13.00

Świadczenia opieki zdrowotnej związane z prowadzeniem ciąży realizowane są w oparciu o wytyczne zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 16 sierpnia 2018r. w sprawie standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej (Dz.U. z 2018r. poz.1756)

 1. Gabinet stomatologiczny – wstrzymano przyjęcia pacjentów do odwołania.
 2. Współpracujemy z laboratorium SYNLAB  które od kwietnia dołączyło do grona laboratoriów wykonujących diagnostykę w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2. Informujemy, że w naszej placówce od kwietnia będziemy wykonywać badania laboratoryjne: SARS-CoV-2 przeciwciała SARS-CoV-2-IgM oraz SARS-CoV-2 przeciwciała SARS-CoV-2-IgG
 3. Isntnieje możliwość przesłania badań wykonywanych na zlecenie SPZOZ w Serocku, ze wzgledów ochrony danych wysłany przez nas plik jest  zaszyfrowany aby go odczytać konieczna jest instalacja programu 7-zip dostępna na stronie https://7-zip.org.pl/

  Programu 7-zip możesz używać na każdym komputerze, włączając w to komputery w przedsiębiorstwach. Za 7-Zip nie musisz płacić ani go rejestrować.

   

Staramy się pomóc jak największej ilości osób, bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Dbajcie o siebie!

wstecz

Powrót do topu strony